ЗДО №12 "Ластівка" Ворзель
м Буча

Декада спорту у ДНЗ №9 "Ластівка"

Спорт – це впершу чергу фізкультура. Робота з фізичного виховання проводиться систематично і в певній послідовності. Зміст такої роботи полягає у дотриманні розпорядку дня та врахування потреб, бажань і настрою дитини. Необхідно відзначити, що фізкультура в дитячому садку сприяє всебічному розвитку дитини, розвиваючи у нього не тільки фізичні, але і такі розумові здібності, як увага, мислення, просторові і часові уявлення сприйняття. Крім цього, дана діяльність вчить працювати в команді, сприяє згуртування колективу.

У ДНЗ № 9 «Ластівка» смт. Ворзель було проведено Декаду спорту. Захід відбуваввся 9-13 вересня 2013 року під назвою «Сила, спритність, витривалість». У ньому прийняли участь всі групи садочка, а викладачі активно їх підтримували.

Декада спорту

З 9 по 13 вересня 2013 року в ДНЗ № 9 «Ластівка» смт. Ворзель було проведено Декаду спорту «Сила, спритність, витривалість» з метою збереження та зміцнення здоров`я дітей дошкільного віку, розвитку фізкультурно – оздоровчого напрямку діяльності дошкільного закладу, активізації співпраці вихованців і педагогів.

Декада спорту у ДНЗ №9 "Ластівка"

У Декаді спорту брали участь усі групи даного дошкільного навчального закладу. Були використані різні форми організації дитячої життєдіяльності: залучення дітей до щоденного виконання ранкової гімнастики та гімнастики після денного сну, проведення щоденних занять з фізичної культури, організація рухливих та спортивних ігор, ігор-естафет, виконання фізичних вправ під час прогулянки, фізкультхвилинки та фізкультпаузи, проведення спортивного свята «Спортивне свято з Карлсоном».

 Вихователі при написанні тижневих планів врахували тиждень проведення Декади спорту, відповідно підбирали наочний, ілюстративний і демонстративний матеріали. Теоретичний матеріал відповідав вимогам Базового компоненту, а саме був науковим, логічним, послідовним та доступним для дітей усіх вікових категорій.

Основні завдання Декади спорту було досягнуто завдяки співпраці вихованців і педагогів.

Електронна реєстрація в ДНЗ "Ластівка"

Ласівка

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *