ЗДО №12 "Ластівка" Ворзель
м Буча

Фотогалерея

З метою всебічного розвитку особистості кожної дитини, в дитсадку проводиться багато свят та розваг. У дошкільному закладі «Ластівка» завжди весело – отже, тут завжди святковий настрій, бо поруч мудрі вихователі, які граються, співають, і навіть змагаються разом з дітьми.

Творчість педагогів у розвитку дітей ми можемо побачити у повсякденній роботі. Ігрова форма навчання допомагає сприймати дітьми нові знання та види діяльності. Таланти дітей проявляються у різних напрямках: у музичному – виступи на святах селища Ворзель та міста Ірпеня, у спортивному – змаганнях серед однолітків та на зліті туристів, у художній та ручній праці – виставки дитячих робіт тощо. Затишно дітям у їхній домівці, де «ходить сон коло вікон», а ще «котик умивається, на гостей сподівається», де всі казки обов`язково закінчуються добром.

Педагогічний колектив спрямовує свою діяльність на впровадження у практику актуальних завдань сучасного екологічного виховання. Ми намагаємося виховати малюків роботящими, вчимо дітей любити культуру і звичаї свого народу.

В дитячому садочку поважають дитину як особистість, дають можливість реалізувати її здібності. Цілими днями наші вихованці знаходяться в атмосфері доброзичливості, де «заряджаються позитивною атмосферою».

Електронна реєстрація в ДНЗ "Ластівка"

Ласівка

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *